VOLKSWAGEN x GLÄMPING x VIRU FOLK

Mis on Volksglämper?

Liivimaa mugavaim auto ja luksuslikeim majutus ühendasid jõud ning lõid maailma esimese hübriidglämpingpaketi - volksglämper.

Volksglämper on täispauk.

See tähendab, et üks õnnelik võidab endale 4 pääset, glamuurse glämping majutuse ja TASUTA Volkswagen Passati autokasutusõiguse, millega festivalile kruiisida.

Scrolli veidike alla...

... ja registreeri end loosimisse. Seejärel hoia pöidlaid, varbaid ja küünarnukke, et uuel nädalal just sulle Glämping Club Facebooki lehel loosiõnn naerataks.

Täida lüngad ja osaled loosis

Volksglämper

4 tasuta pääset x Volkswagen glämping x VW Passat festarile

See on seda väärt!

Loe see ikka ka läbi

KAMPAANIA TINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

Ajavahemikul 04.07.19–06.08.19 toimuvat kampaaniat “Volksglämper” korraldab Elamustuudio OÜ (edaspidi korraldaja), registrikoodiga 14076225, asukohaga Tatari 58, Tallinn, Harjumaa, Eesti.

Tingimustega kehtestatakse kampaania reeglid. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaanias ei ole lubatud osaleda Moller Auto Tallinn OÜ, Moller Auto Viru OÜ ja Moller Auto Pärnu OÜ, Elamusstuudio OÜ ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade (1Hetk OÜ jt) töötajatel ning nende pereliikmetel ja lähikondsetel.

KAMPAANIAS OSALEMINE JA AUHINNAD

Kampaanias osalemiseks tuleb minna kampaanialehele glampingclub.ee/volksglamper, täita ankeet, nõustuda kampaania tingimustega ja klikkida “Lisa mind loosi” nupul.

Kõikide registreerinute vahel loositakse kampaania perioodil ühele õnnelikule igal nädalal välja eelneval nädalal reklaamitud festivalile tasuta 4 festivalipääset, festivalimajutus Volkswagen brändinguga glämping telgis ja Volkswagen Passati kasutusõigus festivali ajaks. Eelnimetatud auhindu nimetatakse edaspidi “Volksglämper paketiks”.

Auhinnad loositakse järgnevalt:

 • 08.07 – Volksglämper pakett I Land Sound festivalile (12.07–14.07.2019).
 • 15.07 – Volksglämper pakett Metallica kontserdile (18.07–19.07.2019).
 • 22.07 – Volksglämper pakett Kalana Saund festivalile (25.07–28.07.2019).
 • 30.07 – Volksglämper pakett Intsikurmu festivalile (02.08–03.08).
 • 06.08 – Volksglämper pakett Viru Folk festivalile (09.08–11.08.2019).

Loosimiseks kasutatakse digitaalset algoritmi, mis valib võitja välja juhuslikult antud nädalal registreerunud inimeste seast.

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras ja tähtaegadel.

Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.

Korraldajal on õigus nõuda isikut tõendavat dokumenti, et teha kindlaks võitja isik.

Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu.

OSALEMISÕIGUS

Auhinnad loositakse välja nende vahel, kes on peale Glämping Club Facebooki lehel loosi välja kuulutamist registreerinud end kampaanialehel nädalaloosi ja nõustunud kampaania tingimustega ning klikkinud osalemiseks nupul “Lisa mind loosi”.

Kampaanias osalemiseks vajaliku teabe esitamise viimane kuupäev on vastavalt kampaania viiele loosimisele:

 • 08.07 kell 12:00 – I Land Sound festivalile;
 • 15.07 kell 12:00 – Metallica kontserdile;
 • 22.07 kell 12:00 – Kalana Saund festivalile;
 • 30.07 kell 12:00 – Intsikurmu festivalile;
 • 06.08 kell 12:00 – Viru Folk festivalile.

Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, vastavust korraldaja kehtestatud reeglitele, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist kõigi korraldaja kehtestatud kampaaniatingimustega. Alaealistel on kampaanias osalemine keelatud.

VÕITJAD
Võitjate nimed avalikustatakse Glämping Club sotsiaalmeediakanalites.

Võitjatega võetakse ühendust sisestatud kontaktandmete kaudu ning lepitakse kokku auhinna üleandmise detailne kava.

ISIKUANDMETE KAITSE
Kampaanias osaleja annab Korraldajale nõusoleku kampaania läbiviimise eesmärgil kasutada ja edastada Elamusstuudio OÜ-le töötlemiseks oma isikuandmeid, sh kampaania võitjate nimede avaldamiseks Glämping Club ja Möller Auto sotsiaalmeediakanalites, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kuni 31.12.19 võimalike vaidluste lahendamiseks.

 • Teie isikuandmeid töödeldakse vastavalt kehtivale seadusandlusele;
 • Teil on igal ajal õigus tutvuda enda kohta käivate andmetega ning saada kinnitus selle kohta kas ja milliseid Teie kohta käivaid isikuandmeid töödeldakse;
 • Teil on õigus enda kohta käivate andmete kustutamisele;
 • Teil on igal ajal õigus võtta tagasi enda nõusolek isikuandmete töötlemiseks. Juhul, kui võtate tagasi enda nõusoleku isikuandmete töötlemiseks, eemaldatakse Teid kampaanias osalemisest.

Kampaanias osaleja poolt edastatud isikuandmeid ei kasutata muul eesmärgil, kui käesolevates tingimustes on välja toodud.

Kampaanias osalejad annavad Möller Auto Mustamäe esindusele nõusoleku endaga kontakteeruda läbi edastatud kontaktandmete.

LISATEAVE

Lisateavet kampaania kohta saab küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil katriin@elamusstuudio.ee.

Pretensioonidele vastame 30 kalendripäeva jooksul ning pretensioone saab esitada kuni 06.08.2019.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata, kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 2 (kahe) tööpäeva jooksul pärast loosimist või kui võitja ei pöördu auhinna võitmise fikseerimiseks korraldaja poole e-posti aadressil katriin@elamusstuudio.ee 12 tundi enne võidetud festivali/kontserdi algust.