Kiviviske kaugusel

Retrobest glämping pop-up hotell asub festivali alast mõnesaja meetri kaugusel. See on sõna otseses mõttes mõne kiviviske kaugusel…kui sa oled Gerd Kanter.

Vihma, tuule ja ebamugavuskindel

Kas teadsid, et glämpingud on 20 m2 suured ilmastikukindlad telgid, kus saab püsti seista? Nüüd siis tead. Lisaks on sinu toas ka voodid, tekid, linad ja palju muud. Kõigele on mõeldud

Mugavam kui kodus

Valgustatud ja turvatud glämpingu ala kõrval on kohvik ning loomulikult ei puudu ka WC-d ja soojad duššid. tagatud on ka inimõigus nr 1 - telefone saab laadida.

Maur Mere - Glämping Club - homeLEIA SEE ÕIGE

Vajuta nupule “Broneeri” ja vali endale just nii suur glämping kui teie seltskonnale vaja. Valikus on 2-5 inimese toad. Tule kaks kätt taskus ja tee festivalist tõeline kogemus.

KAS TASUB PROOVIDA? JAH!

“Võrreldes lihtsa telkimisega on pop-up hotellis kõvasti ruumi – see pole teil mingi “käpuli urgu ja silgud pütis, jube palav, jube külm, tuul viis katuse minema” – ööbimine vaid tuba nagu tuba ikka…”

Meenutusi eelmise aasta festivalidelt

Aegajalt esinevad küsimused-

Kui vastust ei leia, siis võta ühendust

Glämpingu ala on kohe telklaagri kõrval.

Glämpingu alaga külgnevale teele on autoga ligipääs kuni 28.juuni kell 13:00 (kuni 2 tundi aega enne ametlikku avamist). Pärast seda tuleb lähedalasuvast autoparklast kõndida (ca 100m). 

Tagatud on inimõigus nr. 1 – telefone saab laadida leedimispunktis

Telgid on valmistatud ilmastikukindlast puuvillasest kangast, mis hülgab vett ja hoiab stabiilset temperatuuri.