KORDUM KIPPUVAD KÜSIMUSED

ÜLDINE
 • Mida Glämping Club täpsemalt teeb?

Glämping Club OÜ tegeleb glämpingstiilis majutustelkide rendiga. Lisaks majutustelkidele ja sisustusele saab meie kaudu rentida ka kõiki muid vahendeid ühe korraliku ürituse korraldamiseks. 

 • Kus te asute ja millist piirkonda teenindate?

Meie kodu ja ladu asub Raplaamaal Varbolas, kuid teenust osutame kogu Eestis ning lisaks ka Lätis ja Soomes.

 • Ma ei näe kodulehel hindasid?

Kuna telkide rentimine on hooajaline tegevus, siis hinnad olenevad väga paljuski sellest, millal telke rentida soovitakse ja milline on sellele hetkel telkide nõudlus. Nii näiteks on ka nädala sees tihti hinnad soodsamad kui nädalavahetusel. Planeeerimiseks ja kalkuleerimiseks võite arvestada, et ühe tühja telgi päeva hind on 75 eurot ja sisustatud telgil 125 eurot. Nädalvahetuseks võttes aga vastavalt 125 ja 175 eurot.  

Hindade saamiseks palume teil saata kiri aadressile 1hetk@glampingclub.ee

MAJUTUSTELKIDE JA PEOINVENTERI RENT

 • Kas telgis on liiga külm/palav?

Telgi tugev puuvillane kangas hoiab ruumi külma ilmaga soojana ja palava ilmaga meeldivalt jahedana. Lisaks hingavale kangale on telgil neli sääsevõrkudega akent ja ventilatsiooni avad, tänu millele ei teki telgis kunagi õhupuudust ega ka tavalistele telkidele omast kondentsi. Lisaks on kõikides meie möbleeritud telkides soojad tekid ja pleedid juhuks, kui ilm on Eestile iseloomulikult jahe.

 • Kas telgid on veekindlad?

Kõik telgid on veekindlaks töödeldud puuvillasest kangast seinte ja veekindla PVC põrandaga.

 • Kui mitu inimest mahub ühte telki ööbima?

Meie telgid on kolm meetrit kõrged ja seal on ligi 20 ruutmeetrit põranda pinda, kuhu saab panna kuni kolm kahekohalist voodit või kuni viis ühekohalist voodit. Sa võid telgi tellida ka ilma sisustuseta ja magada nii öelda magala stiilis. Selline valik mahutab telki mugavalt kuni rohkem kui 6 inimest

 • Kuidas küsite tasu transpordi ja paigalduse eest?

Transpordi ja paigalduse tasu sõltub tellimuse mahust ja asukohast. Kohe kui meil on see informatsioon olemas, saame arvutada välja tasu, mis sisaldab transporti, paigaldust ja ka maha võtmist.

 • Kas ma saan telgid rentida ka ilma paigalduseta?

Jah, saad küll, Kuni kolme telgi rentimisel ongi mõistlikum see töö ise ära teha. Suurema arvu telkide puhul me seda ei soovita.

 • Kas tagatisraha on ka vajalik?
Üldiselt on tagatis raha 100 eurot telgi kohta, aga see oleneb väga paljuski telkide arvust ja konkreetsest tellimusest. 
 • Mul ei ole sobivat asukohta. Kas te aitate leida?

Meil on heameel pakkuda välja sobiv asukoht iga suuruse ja eelarvega üritusele. Tänu koostööpartneritele on meil lai valik erinvaid peokohti.

 • Kas te pakute ka dušši ja WC lahendusi?

Kui Teie valitud asukohas ei ole piisavas mahus sanitaarruume, siis on võimalik neid meie kaudu juurde tellida.

 • Kas suurte gruppide puhul on võimalik, et külalised maksavad ise oma telkide eest?

Sellisel juhul broneerib peo korradaja esialgse hinnangu järgi kindla koguse telke ja tasub kuupäeva ja telkide kinni hoidmise eest ettemaksu 35% tellimuse mahust. Meie loome teie ürituse tarvis eraldi broneerimise lehe, mille kaudu külalised saavad ennast registreerida ja kui korraldaja soovib, siis ka majutuse eest pangalingi kaudu tasuda. Kui ürituse toimumise ajani on jäänud kaks kuud ja selgub, et huvilisi on vähem kui korraldaja esialgselt hindas, siis on võimalik esialgsest broneeringust liigsed telgid vabastada ja üleliigselt tasutud ettemaks tasaarveldada. Kui kõik külalised on broneeritud telkide eest tasunud, siis makstakse korraldajale ettemaks täies ulatuses tagasi. 

 • Tahaksin broneerida pulmade jaoks majutuse, aga ma ei ole kindel kui palju inimesi tuleb?

Eelbroneerimise ja külaliste broneerimislehel registreerimise süsteem toimib kõige paremini just pulmade puhul. Esiteks saate te ise valida, kas ja mis osas külalised majutuse eest tasuvad ja kui külalistele ongi majutus tasuta, siis sellegi poolest on veebilehel registeerimine piisavalt distsiplineeriv, et päris nii igaks juhuks keegi seda tegema ei hakka ja nii saate olla kindlad, et majutust on tellitud täpselt nii palju kui vaja.

 • Kui palju broneerimine maksab?
Kuupäeva ja telkide broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks 35% ja selle saab tagasi siis, kui tühistate broneeringu mitte hiljem kui kaks kuud enne ürituse kuupäeva. Kui tühistamine toimub hiljem, siis saab ettemaksu tagasi ainult siis, kui oleme broneeritud telkidele uued kliendid leidnud. 
 • Kui suurt ruumi iga telk vajab?

Kõik telgid on 5 m diameetriga ja 3 meetrit kõrged. Soovituslikult on igale telgile vaja 7×7 meetrit tasast pinda.

 • Kas telgi paigaldus kahjustab maapinda?

Telk paigaldatakse väikeste vaiadega, mis on ligikaudu 20 cm pikad. Telgi saab üles panna kuni nädalaks, ilma, et murule tekiks püsivat kahjustust.

 • Kas telk on võimalik üles panna ka kõvale pinnale?

Kuna telk vajab nööridega pingutamist, siis kõval pinnal ja siseruumides on vajalik kasutada raskusi nagu veetünnid või tsementplokid.

 • Kas teil on keegi, kes on kohal terve ürituse aja, juhuks kui tekib millegi järel vajadus?

Renditeenuse puhul ei ole see üldiselt nii. Küll aga on võimalik sellised inimesed eraldi juurde tellida. 

POP-UP HOTELLID

Iga hotell on oma eripära ja reeglitega. Kui sul on konkreetse ürituse kohta küsimusi, siis täpsema informatsiooni saamiseks võta meiega ühendust.