JUU JÄÄB GLÄMPING 2019!

Kuus asub

Tänavusel Juu Jääbil loob tõelise Woodstocki atmosfääri festivalimelust kõigest 100 meetri kaugusel asuv Juu Jääb Festivali glämpingu ala.

Miis see oon?

Kas teadsid, et Glämpingud on ilmastikukindlad, puuvillasest kangast telgid, mis hoiavad hästi temperatuuri? Nüüd siis tead. Lisaks on sinu telgis ka tekid, madratsid, linad ja pleedid. Kõigele on mõeldud.

Kaas tasuub tuulla?

Glämpingu lähedal on ka omaette jämmi- ja DJ-lava kõigile, kes soovivad oma muusikat teistega jagada. Aa. Suur lõkkeplats, laadimispunkt, tünnisaun ja rand on ka kohal.

Maur Mere - Glämping Club - homeLEIA SEE ÕIGE

Vajuta nupule “Broneeri” ja vali endale just nii palju voodikohti, kui vaja. Valikus on 2-5 inimese glämpingud. Kudruta privaatselt kahekesi või tulge koos sõpradega. Võimalusi on küllaga.

KAS TASUB PROOVIDA? JAH!

“Võrreldes lihtsa telkimisega on pop-up hotellis kõvasti ruumi – see pole teil mingi “käpuli urgu ja silgud pütis, jube palav, jube külm, tuul viis katuse minema” – ööbimine vaid tuba nagu tuba ikka…”

Meenutusi 2018. aasta festivalidelt

Aegajalt esinevad küsimused-

Kui vastust ei leia, siis võta ühendust

Glämping asub otse festivali alal. Täpselt lava taga .

Eraldatud autoparkla asub Glämpingu vahetus läheduses!

Pop-Up Suveresto jääb Glämingust ainult 100–200 meetri kaugusele.

Tagatud on inimõigus nr. 1 – telefone saab laadida leedimispunktis

Rand on täitsa lühikese jalutuskäigu kaugusel ja kohapeal saab ka tünnisauna mõnusid nautida. NB! Tünn mahutab kuni 6 inimest. Telli tünnisaun ette!

Telgid on valmistatud ilmastikukindlast puuvillasest kangast, mis hülgab vett ja hoiab stabiilset temperatuuri.